Sunday, September 14, 2008

#368: an apple a day.

from ritzy bee

reminded me of this.

1 comment:

Kelly said...

we did apples in a glass bowl with black stone around it for our centerpieces. Once we get pics back from our photog, I'll definitely post them.

You are right - so simple and cost effective! Even though the apples cost about $150 for 28 tables, we were able to consume them afterward! I loved that. We gave a bunch away also obviously. there was no way we were eating 150 apples.